Safir Otel
english german arabic turkish

Evinizdesiniz!

Safir Otel olarak sektörde 20 yılı bulan tecrübemiz, yenilenen modern mimarimiz ve hiç azalmayan hizmet aşkımız ile sizlere evinizin konforunu ve rahatlığını sunmaktan mutluluk duyuyoruz

Hikâyemiz


1992 yılında faaliyet göstermeye başlayan işletmemizi, 2015 yılı itibari ile restore edip Otel, Restoran, Düğün Salonu ve Kafeterya hizmetleri ni günümüz teknolojik altyapısı ile yenileyerek siz değerli misafirlerine kusursuz hizmeti konforla buluşturarak 2016 yılı itibari ile faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Bölgenin kültürü ve tarihi, Karadeniz Bağlantı Yoluna entegre olmuş, modern mimarisi ve marka şehir Fatsa’nın konukseverliğini yaşatacağımız 3 yıldızlı FATSA SAFİR OTEL, sizlere yörenin mistik havasını ve konukseverliğini çağdaş otelcilik anlayışı ve kalitesiyle yaşatmayı bekliyor.


Değerlerimiz


  • Misyonumuz

    Sektörel tecrübemiz ile inandığımız değerler ışığında sürdürülebilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve güven duyulan bir firma olmak.

  • Vizyonumuz

    Tecrübeli güler yüzlü kadrosu ile birlikte her zaman için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir firma olmak.

  • Kaynaklarımız

    İş bilgimiz, deneyim ve geleneklerimiz uzun bir geçmişe dayanmaktadır. Karlılığı uzun dönemde kalıcı kılmaya yönelik yatırımlar olan insan kaynakları, etkili eğitim becerileri ve yönetim sistemlerini sadece kar amacı güderek değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk için büyük bir taahhüdün bir parçası olmak adına değerli kılıyor ve onlara önem veriyoruz.